Başakşehir Zemin Temizliği

Başakşehir Zemin Temizliği

Başakşehir Zemin Temizliği

Başakşehir Temizlik Şirketi olarak temizlik sektöründe hizmet vermekteyiz. Uzmanlık alanlarımızın bir tanesi zemin temizliğidir. Özellikle yeni yapılan hastane, hotel, alış merkezi, dershane, yemekhane, restoranlar da zeminler özellikle granit veya parlak fayanslardan yapılmaktadır.

Zemin temizliğinde dikkat edilmesi gereken konuların başında temizlik yaparken zemin de bulunan maddeye kimyasallar ile hasar vermemektir. Yurt dışından özel olarak getirttiğimiz makinalar ve kimyasallar ile herhangi bir zarar vermeden, kaliteli bir şekilde zeminleri temizliyoruz. Günlük kullanımdan dolayı matlaşan zeminler iyice temizlendikten sonra mutlaka cilalanmalıdırlar. Mermer gibi alanlar ise kullanılan temizlik malzemelerinin iz bırakmayacak cinslerde olması gerekmektedir. Tüm temizlik işlemlerinden sonra özel zemin cilaları kullanılarak zeminler parlatılmaktadır.

Başakşehir Zemin Temizliği Nasıl Yapılır

Başakşehir Temizlik Şirketinde çalışan ekiplerimiz zemin temizliği konusunda uzmanlaşmıştır. Tüm zeminler aynı maddeler ile temizlenemeyeceği için bu bilgi gerektiren bir iştir. Yanlış kullanılan temizlik maddeleri zeminlerde kalıcı hasar bırakabilir. O yüzden uygun zemine uygun kimyasalların kullanılması gerekmektedir. Özellikle hastane zeminlerine ayrıca dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu tipte zeminlerde oldukça yüksek miktarda bakteri ve mikrop barınabilmektedir. Mikropları öldüren hijyen açısından güçlü ürünler ile çalışmak gereklidir. Firmamız tüm ürünleri kaliteli olmakla beraber insan sağlığına uygundur.

Başakşehir Zemin Temizliği İletişime Geçmek İstiyorum

Sizlerde kaliteli hizmet almak ve yüklü miktarda yatırım yaptırdığınız zeminleri korumak ve bakımını yaptırmak istiyorsanız bizleri arayınız. Telefon ile ulaşırsanız deneyimli müşteri temsilcilerimiz ve uzman satış ekibimiz tüm sorularınıza yanıt verecektir. Müşterilerimiz bizler için çok önemlidir.