Başakşehir temizlik şirketi

basaksehir-Temizlici-01

Başakşehir temizlik şirketi

Günümüzde teknoloji geliştikçe kullanım alanı artmakta buna bağlı olarak ta kirlilikte artmaktadır. Temizlik sağlık açısından olduğu kadar ferah bir ortam için de gereklidir. Bu ortamı sağlamak için de hemen hemen her gün düzenli temizlik yapılması gerekmektedir. Ev ortamı olduğu kadar, özellikle ticaret ve kamu alanlarının da her gün düzenli temizliğinin yapılması gerekmektedir. Çünkü toplu yaşam alanlarında hijyen kuralları olmadığı taktirde bulaşıcı hastalıkların yayılması kaçınılmazdır. Toplu alanlarda özellikle eğitim amaçlı mekanlarda bu hijyen kurallarına daha çok özen gösterilmelidir.

 

Bizler Başakşehir temizlik şirketi olarak günün her saatinde ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Üstelik bu hizmeti haftanın yedi günü siz müşterilerimizin çalışma saatlerine uygun olarak yapmaktayız. Birçok temizlik firmasını profesyonelliğimiz sayesinde geçmeyi başardık. Bu başarımızda en önemli etken siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak oldu. Yaptığımız temizlikler yüzeysel temizlik olmayıp, en ince ayrıntısına kadar hijyen kurallarına uyularak yapılmaktadır. Üstelik tecrübeli ekibimizle ve makinelerle bu işi yapmaktayız.

EV TEMIZLIK FIRMALARI İSTANBUL

Başakşehir temizlik şirketi yılların şirketi olup, çalışan personellerin her birisi tecrübeli olup, işe başlarken ön eğitim alarak tecrübe kazanmışlardır. Bu sayede profesyonel bir ekip oluşturmayı başarmıştır.  Bizim için öncelik müşteri memnuniyetidir, bizde bu memnuniyeti zengin referans listemizle zaman içerisinde kanıtladık. Başakşehir temizlik şirketi olarak ev, inşaat sonrası daire, dış cephe,ofis, otel, villa, kamu binaları, eğitim kurumları vb. bir çok kuruluşta temizlik amaçlı faaliyet göstermektedir.

BAŞAK ŞEHIRDE CAM TEMIZLIK ŞIRKETI

Başakşehir temizlik şirketi olarak okul temizliği sektöründe sizlerle çalışmak istiyoruz. Çocuklarınızın temiz ve hijyenik bir eğitim kurumunda eğitim almasını istemez misiniz? Eminiz ki istersiniz, o zaman yapmanız gereken tek şey başakşehir temizlik şirketini tercih etmenizdir. Başakşehir temizlik olarak kullanacağımız bütün kimyasalların Iso belgesi ve tse standartlarına uygun olan malzemelerdir. Temizlik yapılırken ilk olarak mekan kontrol edilir, daha sonra mekanın temizlik isteğine göre malzemeler alınıp temizlikte kullanılır, her temizlikte özel ilaçlar ve anti bakteriyel temizlik ürünleri kullanılarak ortam bakterilerden arındırılır. Ayrıca firmamızda buharlı temizlikte yapılmaktadır. Temizlik yapılan mekan da personellerimiz itina ile çalışarak hiç bir eşyanıza zarar vermeden çalışacaklardır. Çocuklarınızın hijyenik bir ortamda sağlıklı bir şekilde eğitim almaları için Gelin sizde bizi tercih edin, çünkü çocuklarımız değerlidir.