0212 909 16 46 7/24 iletişim

Hizmetlerimiz

BAŞAKŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ HİZMETLERİMİZ

Zemin temizliğinin görsellik açısından temizliğinin ve hijyeninin yanı sıra bakımının da yapılması gerekir. Her mekanın kendine göre kullanım alanı vardır. Zemin en çok kullanılan, ayak basılan bölge olduğu için temizlik anlamında çok titiz davranılmalıdır.

          Başakşehir temizlik şirketi; Banka, ofis, otel, müze, okul, lokal, dershane, hastane gibi her türlü kurumsal binaların zemin temizliğini yapmaktadır.  Zeminde oluşan toz, kir, pas, gibi lekelerin temizliği dışında derz aralarına biriken kalıntılara, uygun kimyasallarla sanitasyon işlemi uygulanır. Derz aralarındaki kir ve lekeler çıkarılıp temizlenmediği takdir de sağlığı tehdit eden ciddi sorunlar yaşanmakla beraber, teşekküllü bir temizlik yapılmamış demektir. Başakşehir temizlik şirketi, sağlık ve hijyen esasına dayalı  zemin temizliğinizi detaylara inerek yapmaktadır. Temizlik sonrası zemininizde ki  değişikliği, temizliği ve ışıltıyı fark edeceksiniz.

Karo, lamine, laminat, mermer, porselen karo, ahşap, kompozit, doğal taş, vinil dokuma ve daha pek çok malzemeden üretilmiş yer döşemelerini, her yüzeyin yapısına uygun endüstriyel makinelerle yıkama, ovma, fırçalama aşamaları ile temizledikten sonra, ıslak kuru vakumlu makinelerle pislikler çekilir. Çok büyük mekanlar da ise; aynı anda yıkama ve pisliği çekme görevi yapan makineler kullanılır. Zemin yüzeyinin döşeme malzemesi ne olursa olsun, asla zarar vermeden garantimiz altında hizmet verilir. Temizleme işleminin yanı sıra; isteğiniz doğrultusunda cilalama işlemi de uygulanır. Cilaladığımız zemini çok uzun zaman koruma altına almış oluruz. Ve böylece zemininizin direnç ve dayanaklılığı da artmış olacaktır. Başakşehirlilere böyle bir hizmeti vermekten gurur duyarız. Gururlanacağımız bir hizmet için, personelimizi bilinçlendirir, bu işi yapabilecek elemanımızı güven içinde görevlendiririz. Müşterilerimizin memnun ve tatmin edilmiş olması, firmamızın ilkesidir.

Bir çok konuda hizmetimiz mevcuttur. Daha fazla bilgi için iletişim bölümümüzü ziyaret ediniz.