Başakşehir merdiven temizliği

Basaksehir-Merdiven-Temizliği-01

BAŞAKŞEHİR MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Yaşadığımız çevre ve apartmanın temiz olması, kaliteli bir yaşam sürüyor olduğunuzu gösterir. Kaliteli yaşamınızın devamı ve sürekliliği için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Başakşehir apartman ve merdiven temizliği konusunda yüzünüzü güldürdüğü gibi cebinizi de tatmin eder. Beklentilerinizin çok üstünde bir temizlik ve hijyen ile karşılaşacağınızın garantisini vermekteyiz.

Haftalık dilerseniz aylık olarak vereceğimiz hizmet için, şirket yöneticilerimizle görüşüp, randevu alarak sizin belirlediğiniz günlerde kapınızı çalalım. Apartman kat sayınızın az ya da çok olması önem teşkil etmemektedir. Kat sayınız kaç olursa olsun, kaliteden ödün vermeden temizlenmektedir.

 

Apartman temizliğinde ki aşamalarımız

Haftalık temizliklerde; apartman önü ve bahçesi mutlaka süpürülüp, temizlenip, bitkiler sulanır.

Merdivenlerin temizliğinde silme işlemini tercih ediyorsanız, her katta suları değiştirilerek, hoş kokulu zararsız deterjanlarla silme işlemi yapılır. Yıkama tercih edilirse, yıkanır, su birikintisi bırakılmadan temizlenir.

Trabzanlar silinir.

Her katta ziller silinir. Kapı önlerindeki paspaslar süpürülür.

Asansör varsa kabin içi, tavanı, aynası, düğmeler silinir. Her katta bulunan asansör kapısı temizlenir.

Giriş kapısı silinir, elektrik ve suyun sayaçları, dolaplar temizlenir.

Apartman girişi yıkanır, suyu atılır, kapı paspası temizlenir yerine konur.

En son iş bitiminde parfüm sıkılır ve teslim edilir.

Aylık temizliklerde;

Örümcek ağları temizlenir.

Yerler silinmez, deterjanlarla fırçalayarak temizlenir.

Haftalık temizlik sırasında uygulanan tüm temizlik işleri daha detaylı ve kapsamlı yapılır.

EV TEMIZLIK FIRMALARI İSTANBUL

             Başakşehir temizlik şirketi, merdiven ve apartman temizliği konusunda, diğer birimlerde olduğu gibi iddialı ve sorunsuz hizmet verir. Temizliğin bıraktığı ferahlık ve hijyen kokusunu uzun süre hissedersiniz. Özel eğitimden geçmiş ekibimiz, size hiçbir rahatsızlık vermeden, kargaşaya neden olmadan, profesyonelce hizmetlerini yerine getirmektedir. 7/24 ulaşma şansına sahip olduğunuz Başakşehir temizlik şirketi sınırsız hizmetin ilk adresidir.