Başakşehir Okul Temizliği

Basaksehir-Okul-Temizliği-01

Başakşehir Okul Temizliği

Başakşehir temizlik şirketi İstanbul’un Avrupa yakasında Başakşehir bölgesinde, temizlik şirketi olarak faaliyet vermektedir. Tüm personelimiz aldıkları eğitimlerin neticesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Firmamız özellikle ev, işyeri, okul, büro başta olmak üzere temizlik alanında uzmanlaşmış olup, ihtiyacınız olduğu anda bir telefon kadar yakınınızdayız.

İhtiyacınız olan alanların temizliğinde firmamızı arayıp,  düzenli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Gerektiği takdirde kısa ve uzun dönemli eleman temin edebilirsiniz. Başakşehir Temizlik Şirketi olarak, özellikle Başakşehir Okul Temizliği konusunda uzmanlaşmış bir ekip ve deneyime sahibizdir.

EV TEMIZLIK FIRMALARI İSTANBUL

Okul Temizliğinde Yapılan İşlemler ve Dikkat Edilmesi Gerekilen Noktalar:

  • Temizlenmek için belirlenen sınıflar, öncelikle toz alma işlemine tabi tutulur. Deneyimli elemanlarımız ve ekipmanlarımız ile öğretmen masasının ve öğrenci masalarının tozu alınır.
  • Daha sonra zeminler için çalışma yapılır. Zeminde kullanılan kimyasal ve temizleyiciler ile yerler pas paslanır.
  • Sınıfa ait olan camlar hem içeriden hem de dışarından güzelce temizlenir.
  • Okula ait koridorlar ise gün içerisinde en çok kirlenen yerlerden biridir. Tüm gün, personel ve öğrencilerin ayak tabanlarında bulunan pislikler zeminlere geçmektedir. Zemin temizliğinde önce gerekli ekipmanlar ile yerlerin tozu alınır ve gerekli kimyasallar kullanılarak temizlenir.
  • Okul içerisinde bulunan ofisler, öğretmen odaları ise dikkatlice tozları alınır. Zeminleri elektrik süpürgesi ile temizlenir ve daha sonra pas paslanır. Kapı ve pencereler iç ve dış olmak üzere kimyasal temizlik ürünleri ile temizlenir ve silinir.
  • Okullarda temizliğine en çok dikkat edilmesi gereken yerler ise tuvaletlerdir. Gün boyu yüzlerce öğrenci bu tuvaletleri kullanmaktadır. Bu tuvaletler düzgün bir şekilde temizlenmez ise öğrenciler ve personel için çeşitli hastalıklara sebep olabilir. Bu tuvaletlerin temizliğinde oldukça dikkat edilmesi gereklidir. Firmamız bu konularda kaliteli malzeme kullanarak gerekli hijyenlerin sağlanmasına çok dikkat ediyoruz. Şirketimiz elemanları tüm tuvaletleri kullanılması zorunlu olan malzemeleri kullanarak temizlerler.

Başakşehir Temizlik Firması olarak tüm çalışanlarımız gerekli tüm eğitimleri almış deneyimli kişilerdir. Başakşehir Okul Temizliği ile ilgili tüm işlemleriniz için şirketimizi güven içerisinde arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Sizlerde kaliteli hizmetlerimiz ile tanışınız.7/24 ulaşma şansına sahip olduğunuz Başakşehir temizlik şirketi sınırsız hizmetin ilk adresidir.