Başakşehir İnşaat Sonrası Temizliği

Başakşehir İnşaat Sonrası Temizliği

Başakşehir İnşaat Sonrası Temizliği

Teknolojinin gelişmesi ülkemizde inşaat sektörünü oldukça geliştirmiştir. Özellikle İstanbul Avrupa yakasında oldukça yüksek sayıda inşaat vardır. Başakşehir bölgesi de inşaat şirketlerinin ve TOKİ ‘nin özellikle yoğun olarak inşaat yatırımları yaptığı bir bölgedir. Başakşehir bölgesinde oldukça çok site ve yaşam alanları yapılmıştır.

Başakşehir Temizlik Şirketi olarak firmamız kurulduğu ilk günden beri değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz alanlardan biriside inşaat sonrası temizliğidir. Yapımı biten inşaatlarda dairelerin içerinse oldukça pislik ve atılması gerekli parçalar vardır. Bitmiş olan dairelerde boya pisliği, yerlere damlayan ve kuruyan boya veya sıva malzemeleri vardır. Öncelikle belirtmemiz gerekir daire ve inşaat temizliğinde özel bazı kimyasal ve araçlar kullanılmaktadır. Yerlere damlayan boya ve sıvalar özel alet ve kimyasal ürünler ile zemine hasar vermeden temizlenmesi gereklidir.

Başakşehir İnşaat Sonrası Temizliği Nasıl Yapılır

İnşaat temizliği alanında uzman ekiplerimiz öncelikle daire içlerinde atılması gerekli olan kaba çöpleri atarlar. Sonra zemin ve yerler düzgünce süpürülür ve paspasa hazırlanır. Yerler temizlendikten sonra özel paspaslar ile temizlenir. Bu arada mutfak tezgâhlarının da tozu alınıp silinir.  Banyo ve küvet kaba pisliklerinden arındırılır. Fayanslar özel nano teknoloji ürünü bezler ile temizlenir. Özel kokulu temizlik malzemeleri ile klozet ve duşa kabin temizlenir. Tüm daire içi pencereler silinir ve cam sil ile camlar parlatılır. Tüm bu temizlik işlerinden sonra kontrol ekibimiz son kalite kontrolü gerçekleştirir.

Daha sonra apartmanın ortak alanı olan koridorlar ve merdivenlerdeki pislikler atılır ve iyice süpürülür. Tüm zeminler pas paslanır ve arkasından özel cilalar ve makinalar ile cilalanır. Apartman girişi ve asansörler de detaylı olarak temizlendikten sonra inşaat temizliği bitirilir.

Başakşehir İnşaat Sonrası Temizliği İletişme Geçmek İstiyorum

Başakşehir İnşaat Sonrası Temizliği ihtiyaçlarınız için bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz size en uygun fiyat teklifini verecektir. Sizlerde kaliteli hizmet için bizleri arayınız. Başakşehir Temizlik Şirketi olarak siz değerli müşterilerimizi kaliteli hizmet almak için telefonunuzu bekliyoruz.