Başakşehir Merdiven Temizliği

Başakşehir Merdiven Temizliği

Başakşehir Merdiven Temizliği

İstanbul dünyanın en kalabalık şehirlerinden birisi olmuştur. Başakşehir aynı büyüme ile TOKİ ve inşaat firmalarının sayesinde yüzlerde yeni bina yapılmıştır. Yeni yaşam şeklinde insanlar aynı bina içerisinde bazen 100 daire yaşamaktadırlar. Bu kadar kalabalıklaşınca da temizlik ihtiyaçları ayrı bir önem kazanmıştır.

Apartman hayatında ortak kullanılan merdivenler, asansör, koridorlar ve bahçe aşırı kullanımdan dolayı çok çabucak kirlenmektedir. Binanın duvarlarında çocukların kalem çiziklerini, bahçede sağa sola dökülen bitki yaprakları ve oturanların bıraktıkları artıklar ve en önemlisi merdivenlerde ayakkabılardan zemine yapışan çamur ve toprak ortak kullanımın kötü yansımalarındır. Bu alanların temizliği için bir iki kişi ve gerekli ekipmanları almak apartman yönetimlerine fazla yük ve gider olacaktır. Bu yüzden bu işlemler için Başakşehir Temizlik Şirketi ile anlaşırlar ise daha ekonomik olmaktadır. Firma olarak anlaşmalı günlerde merdiven temizliği, bahçe temizliği, asansör temizliği ortak alan temizliği için personelimizi yönlendiriyoruz. Apartmanınızı tertemiz bir hale getiriyoruz.

Başakşehir Merdiven Temizliği Nasıl Yapılır?

Merdiven temizliğinde dikkat edilmesi gerekli bazı uygulamalara değinmek istiyoruz. Özellikle temizliğe başlamadan önce temizlik alanın başına bir bilgilendirme yazısı koyulması uygun olacaktır. Alanın temizlendiğine dair, yerlerin ıslak ve kaygan olduğu belirtilmelidir ki geçen kişiler dikkatli geçsinler veya ayaklarını paspasa silip o şekilde devam etsinler. Merdivenler öncelikle kaba kirleri alınması için baştan aşağıya güzelce yıkanırlar ve süpürülürler. Daha sonra merdivenler köpüklü ve deterjanlı fırçalar ile tekrar temizlenir ve yıkanır. Merdivenler en son olarak paspas yapılarak kurutturulur. Asansör içinde bulunan duvar ve camlar nano teknolojik bezler ile temizlenir ve kurulanır. Apartman girişi ve önünde bulunan çöpler var ise toparlanır ve atılır. Apartman yönetiminin istediği gibi tüm temizlik işleri kaliteli olarak temizlenir.

Başakşehir Merdiven Temizliği İletişime Geçmek İstiyorum

Şirketimiz sizlere bir telefon kadar yakındır. Sizlerde yüzlerce memnun müşterimiz arasında yerinizi alınız. Başakşehir Merdiven Temizliği için bilgi almak için lütfen bizleri arayınız.