0212 909 16 46 7/24 iletişim

Hakkımızda

Merhabalar,

Hakkımızda  bölümüne hoşgeldiniz.

Şirketimiz genellikle İstanbul bölgesinde yaklaşık on bir yıldır hizmet veren güvenilir bir firmadır. Yaşadığımız şu zamanın ihtiyaçlarına göre kendini geliştirip, durmayan ilerleyen firmamız bir çok açıdan hizmet vermektedir. Eğer örnek vermek gerekir ise; ev ve de iş yeri temizliği, fabrikaların temizliği, alışveriş merkezlerinin temizliği ve bakımı, dershane temizliği, hastane temizliği, motel temizliği ve tüm bu temizlik hizmetleri dışında, okullara hademe temini de yapabilmekteyiz.

Şirketimizin bulunduğu on bir yıl süresince durmadan çalışmayla kendimizi geliştirdik ve değiştirdik. Bu yıllar boyunca asla kaliteden ve güvenilirliğimizden taviz vermedik çünkü müşteri memnuniyeti bizim için her zaman çok önemliydi ve öyle olmayada devam edecek.

EV TEMIZLIK FIRMALARI İSTANBUL

Başakşehir Temizlik şirketinde asla verilen zamanın dışına çıkılmaz, çalışmalarımız sorunsuz ve tam söylendiği vakitte bitirilir. Hizmetlerimiz bittikten sonra emanet ettiğiniz evinizi veya mekanınızı içinizde büyük bir rahatlıkla teslim alırsınız çünkü biz işimizi büyük bir ciddiyetle ve güvenle yaparız.

Şirketimiz, ne temizliği yaparsak yapalım bunu büyük bir titizlikle, eşyalarınıza asla zarar vermeden yapar ve teslim ederiz, yapılan temizlikler de kullanacağımız kadro mutlaka konu hakkında yeterli bilgiye sahiptir.

Tüm bu hizmetlerimizin yanısıra bir de yan hizmetlerimiz bulunmakta; okul temizliği, villa temizliği, yangın sonrası temizlik hizmeti, kiracı sonrası temizlik (eşyalı veya eşyasız) hizmeti, inşaat sonrası temizlik, refakatçi ve hemşire hizmeti, ilaçlama ve dezenfekte hizmeti, su baskını sonrası temizlik hizmeti, destek hizmetleri, halı ve koltuk bakımı hizmeti bulunmaktadır.

Şirketimiz İstanbul bölgesinde bulunan en başarılı sayılabilecek firmalardandır. Hangi temizliğin hangi alet-edavatlarla yapılabileceğini bilen, yılların getirdiği tecrübeye sahip, işini son derece ciddiyetle yapan bir firmadır.

Başakşehir Temizlik şirketi’nin devamlılığı için kalitemizi, güvenimizi, güler yüzümüzü ve profesyonelliğimizi harmanlayarak mükemmelliyete ulaşma çabamıza devam edeceğiz.

Başakşehir Temizlik şirketimiz, dur durak bilmeden uzağa veya yakına her yere gelebilir sizin için. Kısaca, siz isteyin biz yapalım.

Başakşehir Temizlik şirketinde güvenilir personel hizmetimizle günün her saati ulaşabilirsiniz, sadece birkaç tuş uzaktayız.

İletişim numarası: 0212 909 16 46