Başakşehir Otel Temizliği

Basaksehir-Otel-temizligi

BAŞAKŞEHİR OTEL TEMİZLİĞİ

başak şehir temizlik

Otel müşterilerinin, kendimizde dahil olmak üzere; konaklama seçimi konusunda ilk sırayı oda ve mekan hissedilir derecede temiz olmasıdır. Temiz bir mekan her zaman için davetkar ve ferah bir ortamın rahatlığı ve mutluluğu demektir. Otellerde beklediğiniz hizmet mükemmel olabilir, ama temizlik ve hijyen konusunda zayıfsa, otelin sürekliliği ve müşteri potansiyeli kan kaybeder. Böyle ciddi bir detayı atlamamak ve de risk almamak için başakşehir Otel Temizliği konusunda firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

Günümüzde oteller büyük alanlı geniş projeler olduğundan temizliği konusunda, otelin kendi personeli yetersiz kalmaktadır. Toz alınarak yüzeylerin silinmesiyle hijyen sağlanmayacağından temizlik şirketlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Temizlik ve hijyen artık temizlik şirketlerinin kontrolündedir. Sağlık ve hijyen ikilisini birbirinden ayırmadan kesin çözümlü bir hizmet vermek gerekmektedir. Bu hizmet ancak iyi bir ekip ve ekibin kullanacağı kimyasallar ve makinelerle olur. başakşehir temizlik şirketi tüm bu teknolojik ve modern malzemelere sahiptir.

EV TEMIZLIK FIRMALARI İSTANBUL

Kat ve oda temizliği

Koridor temizliği

Halı ve koltukların makinelerle süpürülüp yıkanması

Standartlara uygun, estetik ve hijyenik temizlik bakım işleri (housekeeping) Zemin yıkaması, mermer ve pvc doğramalarının cilalanması

Gerektiğinde garson ve komi hizmetinde tedarik edilmesi

Cam ve çerçevelerinin temizliği

Oda içindeki eşyaların, televizyon, kumanda, havalandırma ve filtreleri, lamba ve prizler, yatak başlık ve bazaları, banyo, lavabo, duşa kabinlerin hijyenik olarak temizlenip dezenfekte edilmesi

BAŞAKŞEHIR TEMIZLIK ŞIRKETI

Balkon ve terasların yıkanıp çekçekle fazla suyun atılması

Yer sifonlarının çamaşır suyu ile temizliği, gerekirse haşere ilacı atılması

Mutfak ve mutfak araçlarının temizlik ve hijyeni

Aspiratör, pişirme ocaklarının yağ çözücü kimyasallarla temizliği

Gibi hizmetlerin kalite standardı içinde sağlığa zarar vermeyen kimyasallara temizliği sağlanır. Müşterilerinize ev rahatlığı ve ferahlığını yaşatabilmek için başakşehir temizlik şirketi 7/24 hizmetinize amadedir.