Başakşehir Yangın Sonrası Temizliği

yangin-sonrasi-temizlik

Başakşehir Yangın Sonrası Temizliği

Başakşehir temizlik şirketi olarak yeni yaptığımız yatırımların sonucunda birçok firma için yeni bir alan olan yangın sonrası temizliği alanında hizmet vermeye başladık. Firmamız çok uzun zamandır değerli müşterilerine temizlik alanında hizmet vermektedir. Özellikle iş yeri, ofis, büro, alış veriş merkezi, mağaza, fabrika, okul, dershane, hastane, villa gibi alanlarda hizmet verdiğimiz yüzlerce verdiğimiz hizmetten memnun müşteri bulunmaktadır.

Başakşehir Yangın Sonrası Temizliği nasıl yapılır ?

Başakşehir Yangın Sonrası Temizliği çok özel bir alandır. Yangın kimsenin başına gelmesini istemediğimiz bir olaydır. Bizler yangından sonra temizlik hizmeti vererek sizleri bu yangının izlerinden uzaklaştırmak ve eski iyi zamanlara döndürmek istiyoruz. Özellikle iş yerlerinde, ofislerde ve evlerde çıkan yangınlar sonrasında temizlik alanında birçok iş çıkmaktadır. Yanan mobilyalar, eşyalar, plastik maddeler ve kimyasallar yangın alanında çok zor temizlenecek pislikler bırakmaktadır. Tüm bu yangın sonrası temizliği işlemler oldukça profesyonel olarak ele alınması zorunlu olan bir konudur.  Firmamız bu konuda deneyimli ve eğitimli kadrosu ile sizlerin en kötü anınızda yanınızda olacaktır. Yangından sonra kullanılacak özel kimyasallarımız ve makinelerimiz sizlerin iş yerlerini temizleyerek sizleri o felaket günlerin anılarından uzaklaştıracaktır.

Başakşehir Yangın Sonrası Temizliği için nasıl ulaşabilirim?

Özellikle yangın sonrası temizliğine başlamadan önce tüm yanan alanın zeminine özel bir kimyasal sıvı dökerek, zeminde bulunan yabancı maddelerin zeminden gevşemesini sağlıyoruz. Daha sonra deneyimli personelimiz bu zeminde yapışan maddeleri gerekli aletler ile temizlemektedir. Tüm yangın alanını hızlı bir şekilde temizledikten sonra sizlere ofisinizi iş yerinizi ilk günkü gibi temiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Firmamız deneyimlerini ve tecrübeleriniz siz değerli müşterilerimize uygun şartlarda sunmaktadır. Sizlerde telefon ile ulaşıp uzman satış elemanlarımıza tüm sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz. İşimiz müşterilerimizi memnun etmektir. Bugüne kadar edindiğimiz memnun müşteri referansları tüm bunların birer göstergesidir.