Başakşehir Su Baskını Temizliği

Başakşehir Su Baskını Temizligi

Başakşehir Su Baskını Temizliği

Başakşehir bölgesi İstanbul Avrupa yakasında en çok inşaat yatırımı alan bölgelerin başındadır. TOKI ve özel girişimler ortaklığı ile birlikte her yıl yüzlerce yeni ev inşaatı yapılmaktadır. Firmamız işte tüm bu yeni kalkınan bölgede hizmet vermektedir. Başakşehir Temizlik Şirketi olarak uzun yıllardır Başakşehir bölgesinde değerli müşterilerimize kaliteli hizmetimizi vermekteyiz. Firmamızın faaliyet konusu işyeri, büro, fabrika, okul, hastane, dershane, depo, villa, inşaat sonrası temizliği, yangın ve doğal afetler sonucu oluşan temizlik ihtiyaçlarıdır.

Başakşehir Su Baskını Temizligi

Başakşehir Su Baskını Temizligi

Özellikle doğal afetlerden bir tanesi olan su baskını neticesinde bazı işletmelerde kirlenmeler ve kirli sudan kaynaklanan pisliklerden dolayı hizmetimize ihtiyaç oluşmaktadır. Başakşehir Su Baskını Temizliği için firmamızı arayan müşterilerimiz en kısa zamanda uzman satış ekibi arkadaşlarımız tarafından ziyaret edilmektedir. Bu ziyaretlerin sonucunda ortaya çıkan hasar tespit edilerek mağdur olan firmaya yazılı rapor ve teklifimiz sunulur.

Bu teklifler sonucunda varılan anlaşma neticesinde çalışmalara en kısa sürede başlarız. Su baskını temizliği için oluşturduğumuz özel eğitimli ekibimiz olay yerine intikal eder. Kısa bir durum tespitinden sonra tüm alet ve makinalarımız ile su baskınından etkilen alanların temizliğine başlanır.

Öncelikle su baskınından kalan su birikintileri motor ve hortumlar yardımıyla uygun alana boşaltılır. Daha sonra meydana çıkan çamur ve toprak birikintileri elemanlarımız tarafından özel kimyasal maddeler ile temizlenerek kaba pisliği atılır. Daha sonra ilgili zeminler ve duvarlar temiz bezler ve paspaslar ile temizlenir. Ofisiniz ve büronuz baskından önceki haline, temiz hale getirilir. Umarız doğal afetler ile karşılaşmazsınız. Eğer başınıza bu şekilde üzüntü verici bir durum gelirse firmamız bir telefon kadar sizlere yakındır. Tüm ekip arkadaşlarımız ile birlikte bu zor gününüzde yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyarız. Sizlerde kaliteli hizmetlerimiz ile tanışın ve bizleri arayınız.

İletişim için iletişim sayfamıza tıklayabilir yada ;

Başakşehir
Merkez
0212 909 32 64
ulas@basaksehirtemizliksirketi.com

ulaşabilirsiniz.