Başakşehir Mağaza Temizliği

basaksehir-magaza-temizligi

Başakşehir Mağaza Temizliği

Başakşehir Temizlik Şirketi olarak uzun yıllardır temizlik alanında hizmet vermekteyiz. Bu alanları içerisinde müşterilerimizden en çok rağbet gören temizlik alanı ise Mağaza Temizliğidir. Firmamız haklı olarak bu müşteri memnuniyetinin gururunu yaşamaktadır. Bugüne kadar sayısını hatırlayamadığımız kadar mağazaya temizlik hizmeti verdik. Bu kaliteli hizmetimizden faydalanan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Öncelikle şu soruya bir yanıt vermek gereklidir. Mağaza sahipleri neden temizlik hizmetini başka firmadan almaktadırlar?

Mağaza sahipleri genellikle çalıştırdıkları personeller kalifiye personeldir. Satış sorumlusu, depo stok sorumlusu, kasa elemanı, muhasebe elemanı bunlardan bazılarına örnektir. Fakat bu mağazaların temizlenmeye, camlarının düzenli olarak silinmeye ihtiyacı vardır. Tüm bu işlemler için 2-3 kişi ve bazı özel ekipmanlar gereklidir. Cam silmek için özel bir alete, yerleri parlatmak için cilalama makinesi sadece bunlardan bazılarına örnektir. Bunun yanında devamlı temizlik işinde çalıştıracak eleman ihtiyaçları da olacaktır.

basaksehir-magaza-temizligi

Fakat bu elemanlar her gün 1-2 saat çalışıp bu alanları temizledikten sonra boş kalacaklardır. Bu yüzden mağaza temizliği mağaza sahibi açısından bakarsak yüksek maliyetlere çıkmaktadır. Firmamız işte tam burada devreye girmekte ve uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti mağaza sahiplerine vermektedir. Başakşehir temizlik şirketi olarak kaliteli çalışanlarımızla birlikte müşteri memnuniyet ilkesine dayanarak siz değerli mağaza sahiplerini hizmetimize başvurmaları için bekliyoruz.

Başakşehir Mağaza Temizliği esnasında mağazaların ihtiyacı olan tüm temizlik hizmetlerini vermekteyiz. Mağazalarda görevli deneyimli ekibimiz mağazaların açıldığı erken saatlerden itibaren mağazayı baştan aşağıya temizlemektedir. Ayrıca düzenli olarak yer cilalama, cam silme ekiplerimiz de anlaşmalı olduğumuz mağazayı ziyaret etmektedirler. Satış amaçlı olan mağazalarda vitrin kısmı oldukça büyük olduğu için camların daha iyi görünmesi için yurt dışından getirdiğimiz çok özel kimyasal maddeleri kullanmaktayız. Kullandığımız tüm ürünler insan sağlığına uygun ürünlerdir.

Sizleri de hizmetlerimiz den memnun müşterilerimiz arasında görmek istiyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakınız ve telefonunuzu bekliyoruz.