Başakşehir Temizlik

Başakşehir temizlik hizmetleri kapsamında tüm arayışlara cevap vermeye devam ediyor. Hizmet alanlarını genişletme konusunda hızla ilerleyen firmamız, tüm mekan ve alanların temizlik, bakım ve yenileme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Aklınıza gelebilecek her alana ve her yüzeye uzman bir dokunuş gerçekleştirmekteyiz. Hanelerin, iş yerlerinin, ofislerin temizliğinden; dış cephelere, toplu konut alanlarına ve bahçelere kadar aklınıza gelebilecek her köşenin temizliğinde ve bakım programında iş başındayız.

Adım attığımız her kare, ister kişisel ister ortak paylaşım alanları olsun, ne kadar özenli olursa o düzeyde bir refah seviyesini işaret edecektir. İkamet edilen konutlar, iş gücü sağlanan ofisler, hoş vakit geçirmemize olanak tanıyan mekanlar, doğayla buluşmanın en kestirme yolu park ve bahçeler; bireylerin ve kitlelerin hayatına eşlik eden oluşumlardır. Bunları canlı ve taze kılmanın yolu ise, sistematik bir şekilde uygulanacak temizlik ve bakım çalışmalarıyla mümkündür.

Temizlik hizmeti, en ufak detaylardan başlar ve toplumsal bir seviyeye ulaşır. Kişisel ve çevresel düzenin dengede tutulmasında ve sağlıklı yaşam alanlarının oluşturulmasında devridaim etmesi gereken belki de ilk sistem; temizliktir. Bu doğrultuda, gerekli eğitimlerden geçmiş ve ehliyetli personellere ayrıca yüksek standartları karşılayan donanımıyla uzman firmalara ihtiyaç vardır. Başakşehir Temizlik Şirketi; bu beklentilerin tanınan yüzü olmaya aday kadrosuyla, tüm temizlik arayışlarınıza çare olmaktadır.

Başakşehir Ev Temizliği

İçinde ikamet edilen evlerden, inşa aşamasından çıkmış evlere kadar her hanenin temizliğini kapsamaktadır. Genel olarak; tüm zemin ve yüzeylerin, fayansların, camların, kapı ve pencerelerin, mutfak dolaplarının, halıların, banyo/küvet ve tuvaletlerin kir ve bakterilerden arındırılması işlemidir. Yaşadığınız konutlar, belli aralıklarda bakıma ihtiyaç duyar. Buna ek olarak taşınma öncesinde, inşaat ve tadilat sonrası kalıntılar da detaylı bir çalışma ile tüm atıklardan arındırılmalıdır. İşte bu tip durumlar için ev temizlik hizmetinden faydalanarak hızlı ve tam profesyonel bir sonuç elde edebilirsiniz.

Başakşehir ev temizliği hizmet detayları ; https://www.basaksehirtemizliksirketi.com/basaksehir-ev-temizligi/

Başakşehir Dış Cephe Temizliği

Başakşehir temizlik hizmetleri, yapıların dış yüzeylerine yapılacak uygulamaları da ihtiva eden bir anlayışa sahiptir. Güvenlik kuralları gözetilerek tüm araç ve makinelerin desteklediği bir dış cephe temizlik hizmeti için en ekonomik çareleri sunmaktayız. Cam, metal, ahşap ve farklı tüm yüzeylere doğru uygulama tercihleri ile en yüksek verimi sağlamak hedeflenmektedir.

Dış Cephe Temizliği Hizmet Detayları ; https://www.basaksehirtemizliksirketi.com/basaksehir-dis-cephe-temizligi/

Başakşehir Yangın Sonrası Temizliği

İstenmeyen bir olay sonucu alevlere maruz kalan hanelerin kullanılabilir duruma gelmesi için, tüm zararlı gaz ve oksitlerden temizlenmesi gerekmektedir. Öncelikli olarak mekanın havalandırılması esastır. Sonrasında ise kullanım dışı kalmış döküntüler toplanmalı, yangının iz bıraktığı tüm yüzeyler temizlenmelidir. Bu işlemde bir takım özel ürünler kullanılarak sağlıklı bir ortam oluşturmak hedeflenir. Yüzeysel bir temizlik sonucunda bazı is kalıntıları, sağlığı tehdit edebilecek düzeyde ortamda kalmaya devam edebilirler. Bu yüzden belli bir plan dahilinde, gerekli tüm çalışmalar yapılmalıdır.

Yangın Sonrası Temizliği Hizmet Detayları https://www.basaksehirtemizliksirketi.com/basaksehir-yangin-sonrasi-temizligi/

Başakşehir Temizlik Hizmeti Verilen Diğer Mekanlar

Başakşehir Temizlik her alanda teknik deneyimini yansıtmak amacıyla faaliyet sınırlarını geniş tutmaktadır. Firmamız bünyesinde sağlanan hizmetlere başvuran müşteriler, farklı ihtiyaçlarını da tek adresten giderebilmeleri amaçlanmıştır. Temizlik hizmeti sunumuna dahil alanların listesi şu şekilde olmaktadır;

 • Konut Temizliği
 • Dış Cephe Temizliği
 • Site Temizliği
 • Otel / Rezidans ve Plazaların Temizliği
 • Derhane / Okul ve Kurs Binalarının Temizliği
 • Yangın Sonrası Temizliği
 • Boş Ev Temizliği
 • Açık Alan Temizliği
 • Apartman Temizliği
 • Merdiven Temizliği
 • Fabrika ve İş Yeri Temizliği
 • Ofis temizliği
 • Zemin Temizliği ve Cilalama

Konforlu bir yaşam seviyesine ulaşabilmenin yolu, ayak bastığımız tüm alanları temiz tutmakla mümkün olmaktadır.