Başakşehir Ev Temizliği

Başakşehir Ev Temizliği

Başakşehir Ev Temizliği

Başakşehir Temizlik Şirketi olarak kaliteli hizmet ve uygun hizmet anlayışı ile müşterilerimize hizmetlerimize devam ediyoruz. Şirket olarak ana misyonumuz müşterilerimize uygun fiyata kaliteli hizmet verebilmektir. Kaliteli hizmetimizi alan ve halen almakta olan müşterilerimiz arasında sizleri de görmeyi de çok isteriz.

Başakşehir Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Başakşehir ev temizliği hizmetini almak için firmamızı arayıp, uzman müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Ev temizliği alanında çalışan elemanlarımız uzun süredir bizimle birlikte çalışan personellerimizdir. Ev temizliği her şeyden önce güvenilir firma ve personellerden alınması gerekmektedir. Çalışanlarımız her türlü güvenlik incelemesinden geçmiş, uzun süredir firmamız ile birlikte çalışan kişilerdir.

Ev temizliği hizmetini istediğiniz dönemlerde alabilirsiniz. Hafta, iki haftada veya ayda bir olarak ev temizliği için firmamızı arayabilirsiniz. Bu tür bir hizmeti firmamızdan aldığınız zaman, güvenilir personel, kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarımız ile tanışmış olacaksınız. Firmamızdan ev temizliği hizmeti aldığınız zaman çalışan tüm personellerimiz sigortalıdır. Yeni çıkan kanunlar gereği evlerde yardımcı olarak çalışan kişilere sigorta yapmak zorunlu hale getirilmiştir. Başakşehir Temizlik Şirketi olarak bizleri tercih ettiğiniz zaman tüm bu bürokratik işleri yapmanıza gerek kalmaz.

Bayanlar evlerinde çeşitli zamanlarda günler yapmaktadır. Bu yapılan günlerde arkadaş olan bayanlar toplanır ve birlikte iyi vakit geçirirler. Bir çok bayan müşterimiz ev temizliği için firmamızı bu yapılacak günlerden önce temizliğe çağırmaktadır.

Başakşehir Ev Temizliği İletişime Geçmek İstiyorum

Evinize gelen ekibimiz öncelikle sizin isteklerinize göre uygun sayıda personel ile evinize gelir. Evinizi sizin istediğiniz gibi köşe bucak temizlerler. Tüm ıslak zeminler silinip pas paslanır. Zeminler iyice temizlenerek teslim edilir. Daha sonra pencerenin pervazları ve camlar uygun bir şekilde temizlenir. Camlar cam sil ile silinir ve parlatılır. Çalışan bayan personelimiz ütü, çamaşır yıkama gibi işleri de yapmaktadır.

Başakşehir ev temizliği hizmeti için kalite ve uygun fiyatta bir hizmet almak için telefonunuzu bekliyoruz.