Başakşehir Tadilat Sonrası Temizlik

Başakşehir Tadilat Sonrası Temizlik

Başakşehir Tadilat Sonrası Temizlik

Başakşehir temizlik şirketi olarak Başakşehir bölgesinde siz değerli müşterilerimize temizlik alanlarında hizmet veriyoruz. Firmamızın hizmet alanlarınızı şu şekilde belirtebiliriz. Fabrika temizliği, iş yeri temizliği, büro temizliği, hotel ve hastane temizliği, inşaat ve inşaat sonrası temizliği, tadilat sonrası temizlik alanlarında hizmet vermekteyiz.

Başakşehir Tadilat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Müşterilerimiz bizleri her zaman güven duyarak arayıp evlerinde temizlik hizmeti almaktadır. Haftalık, aylık düzenli ev temizlemelerinin dışında bazı durumlarda evlerdeki tadilat sonrası temizliğinde tercih edilmekteyiz. Genellikle yeni bir ev alındığı zaman eğer eski bir ev ise tadilat yapılması gerekebiliyor. Bozuk musluklar veya eski elektrik tesisatları tadilat yapılmaz ise ilerde başımıza daha çok sıkıntı yaratabilir. Elektrik tadilatları evlerde çok kir çıkarmaktadır. Elektrik boruları sıva altında olduğu için boruların çıkarılması için duvarların kırılması gerekmektedir. Kırılan duvarlardan dökülen sıvalar ve duvarlar evlerinizi çok kirletmektedir. Özellikle diğer bir tadilat alanı ise banyodur. Banyolarda sıklıkla su problemleri çıkmakta ve komşuları bile rahatsız eden durumlar olabilir. Yeni banyo yapımı, dışa kabin takımı, su tesisatlarının değişimi hep yapılan tadilatlardır. Eve gelen ustalar işlerini yapıp çıkmakta ve tüm kiri pası ev sahibine bırakmaktadır.

İşte bizlerde bu ana sizler için devreye giriyoruz, tüm oluşan bu tadilat sonrası temizliklerini uzman ekibimiz ile en kısa sürede kaliteli bir biçimde yapıyoruz. Öncelikle yerdeki sıva ve duvar parçalarını alıp çöpe atıyoruz. Daha sonra gerekli alanları uygun temizlik malzemeleri ile silip, süpürüyoruz. Son olarak da tüm evinizi zeminleri paspas yaparak evinizi ter temiz yapıyoruz.

Başakşehir Tadilat Sonrası Temizlik İletişime Geçmek İstiyorum

Tüm bu kaliteli temizlik hizmetleri için Başakşehir Temizlik Şirketimizi arayabilirsiniz. Telefonunuzu bekleyen müşteri hizmetleri çalışanlarımız sizlere en uygun servisi ayarlayacaklardır. Sizlerde kaliteli hizmet almak, evinizi tadilattan sonra temizletmek istiyorsanız lütfen bizleri arayınız. Tüm çalışanlarımız gerekli tüm kalite eğitimlerinden geçmiştir. Tüm çalışanlarımız deneyimli ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır.