Başakşehir Tadilat Temizliği

Başakşehir Tadilat Temizliği

Başakşehir Tadilat Temizliği

Başakşehir Temizlik Şirketi olarak değerli müşterilerimize Başakşehir bölgesinde en kaliteli hizmeti veriyoruz. Şirketimiz uzman ekipleri ve deneyimli elemanları ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Başakşehir Tadilat Temizliği Nasıl Yapılır

İnşaat sektörü gelişen teknoloji ve sermaye yapısıyla Türkiye’nin tüm şehirlerinde inşaatlar göğe yükselmektedir. Gelişen finans sistemleri ve ev kredileri ile birlikte ev almak eskiye göre daha kolaylaştı. Karı koca düzenli işi olan bir ailenin kredi ile ev alması oldukça kolaylaştı. Yeni evler alınınca evlerin yeni sahipleri evlerin bazı bölümleri beğenmemektedir. Yeni ev sahipleri evleri aldıktan sonra kendi zevklerine göre tadilat yaptırmaktadırlar. Tadilatlar genelde; mutfak dolaplarını değiştirmek, banyoda fayansları değiştirmek, küvet veya duşa kabin taktırmak, yerlere zeminlere özel ahşap kaplamak, duvarları alçı veya saten boya yapmak, duvar kâğıdı ile kaplatmak şeklindedir.

Tüm bu tadilat işleri başlayınca evde oldukça pislik çıkmaktadır. Örnek olarak belirtirsek; tüm evin tadilat yapıldığını düşünelim. Elektrik tesisatı değişecek, uygun yerlere priz takılacak, yerler zeminler ahşap katlanacak en sonda duvarlar duvar kâğıdı kaplanacaktır. Her işlemden sonra bir diğer işleme başlamadan önce tadilat temizliği yapılması gerekmektedir.

Başakşehir Temizlik Şirketi olarak deneyimli personelimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Başakşehir tadilat temizliği için bizi aradığınız zaman ekibimiz en kısa sürede adresinizde olacaktır. Deneyimli ekibimiz öncelikle zeminlerde eve duvarlarda biriken sıva ve duvar pisliklerini temizleyecektir. Daha sonra mutfak kısmın temizleyecektir. Banyoda bulunan kaba pisliklerde alınınca tüm fayans ve ıslak zeminler özel bir şekilde temizlenecektir. Daha sonra pencereler ve camlar temizlenip silinir. Balkonlar yıkanıp, iyice paspas yapılır. Son olarak tüm ev iyice temizlenir ve güzel bir şekilde teslim edilir.

Başakşehir Tadilat Temizliği İletişime Geçmek İstiyorum

Firmamız kurulduğu günden beri Başakşehir ’de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimiz kaliteli hizmet ve iyi temizlik hizmeti almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.