Başakşehir İnşaat Temizliği

Başakşehir İnşaat Temizliği

Başakşehir İnşaat Temizliği

Başakşehir bölgesinde bulunan inşaat sayısı her geçen gün artmaktadır. Özellikle İstanbul Avrupa yakasında büyük bir hızla konut, iş merkezi, alış veriş merkezi gibi inşaatlar çoğalmaktadır. İnşaat sektörü Türk ekonomisinin lokomotifi ve parlayan yıldızıdır. İnşaatlar birçok insana iş vermektedir. Yüzlerce insan ve firma çalışmakta büyük sermayeler ekonomiyi güçlendirmektedir.

Başakşehir İnşaat Temizliği Nasıl Yapılır?

Başakşehir Temizlik Şirketi olarak Başakşehir bölgesinde bulunan inşaatlara temizlik alanında İnşaat temizliği kapsamında hizmet vermekteyiz. Firmamız uzman kadrosu ve ekibi ile birlikte değerli yüklenici ve inşaat firmalarının en büyük yardımcısıdır. Başakşehir İnşaat temizliği hizmetimizi biraz anlatacak olur isek; Öncelikle inşaatın istenilen her anında firmamız temizlik hizmeti vermektedirler. İnşaatlarda sıva yapıldıktan sonra zeminler özellikle çok kirlenir. Bu zeminler temizlenmeden başka bir işlem boya, zemin kaplama, zemin cilama, ahşap ve fayans döşeme yapılamaz. Bu zeminler uzman ekibimiz tarafından özel ekipmanlar ile temizlenir. Çünkü zemine dökülen damlayan sıva ve boyalar kuruyup zemine yapışırlar ve kolay kolay çıkmazlar. Tüm bunlar özel motorlu süpürgeler ile temizlenmesi gerekmektedir. Bazen zeminin zorluğuna göre temizlemeden önce kirlerin yumuşaması için özel solüsyonların kullanılması gerekebilir. Tüm kullanılan malzemeler solüsyonlar insan sağlığına uygundur.

Binalar boyandıktan sonra da diğer işlemlerden önce temizlenmesi gerekir. Zemine ve pencerelere boya ve alçı bulaşmış olabilir. Bu konuda da uzman ekibimiz en uygun ekipmanları kullanarak temizlik işlemlerini bitirecektir. Bazı odaların boya işleminden sonra odalara giren başka işçiler boyaları kirletebilirler. Tüm boya ve inşaat işleri bitince son olarak tüm binanın genel temizliği için firmamız tüm işlemleri yapar. Tüm inşaatlarınızda ne zaman temizlik ihtiyacınız olursa firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Başakşehir İnşaat Temizliği İletişime Geçmek İstiyorum

Uzman ekibimiz sizi en kısa sürede ziyaret ederek sizin inşaatınıza ve binanıza en uygun teklifi verecektir. Sizlerde kalitemizden memnun diğer müşterilerimiz arasında yerinizi alın. İnşaatlarınızı sizin yerinize biz temizleyelim. Kaliteli hizmetimizi tanımanız için bir telefonunuz yeter, aramanızı bekliyoruz.