Başakşehir Çatı Temizliği

Başakşehir Çatı Temizliği

Başakşehir Çatı Temizliği

Başakşehir bölgesinde temizlik hizmetleri veren firmamız yeni yatırımlarına devam etmektedir. Uzun yıllardır siz değerli müşterilerimizin temizlik alanında ortaya çıkan ihtiyaçlarını eksiksiz olarak tamamlayan Başakşehir Temizlik Şirketi hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Şimdi çatı temizliği konusunda da siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Binaların çatılarının özel bir görevi bulunmaktadır. Tüm binayı rüzgâr, yağmur, kar ve oluşabilecek dış etkenlerden korumaktadırlar. Fakat bazen bu çatılar çeşitli nedenlerden dolayı bozulmaktadır. Buna sebep olanlar ise kullanılan malzemelerinin bir ömrünün olması, çatıya gereksiz müdahaleler yapılması, gereksiz kişilerin çatıya anten veya uydu takmak için çıkması ve bu çatıları delip, kırmaları en önemli sebeplerdendir.

Başakşehir Çatı Temizliği Nasıl Yapılır ?

Başakşehir Çatı Temizliği

Çatının dış alanının dışında altında bu büyük gövdeyi taşıyan iskelet sistemi vardır. Bu genelde ağaç veya profillerden yapılmaktadır. Bu iskelet sistemi zamanla bozulabilmektedir. Bu iskelet sisteminde boşluklara özellikle apartmanlarda oturanlar kullanılmayan eşyaları ve pislikleri bırakabilmektedir. Bunu zaman zaman çatıya çıkan ustalar çıraklar da yaparlar.

 

Çatı arasında dönem dönem bazı kuşlar yuva yapmakta ve buraları dışkıları ile kirletmektedir. Kuşların dışında fare gibi hayvanlarda çatılarda yaşayabilmektedir. Unutulmaması gereken nokta kuşların ve farelerin dışkıları insan sağlığı için oldukça risklidir. Birçok çeşitli hastalık bu dışkılardan binanıza, iş yerinize yayılabilmektedir. İnsan sağlığı açısından çatılarınızın temizliğine çok dikkat etmelisiniz. Başakşehir Temizlik Şirketi olarak firmamız tüm bu konular için bakteri öldürme oranı %100 olarak kanıtlanmış kimyasallar kullanmaktadır.

Başakşehir Çatı Temizliği için iletişime geçmek istiyorum

Çatı temizliğine ihtiyaç duyduğunuz anda bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız en kısa sürede deneyimli bir personelini binanıza sevk ederek, durumu yerinde inceleyecektir. Çatınızda oluşan pislikler ve temizlenme ihtiyacı olan alanlar en kısa sürede uzman ekibimiz tarafından temizlenecek ve bilginize sunulacaktır. Sizlerde mutlu müşterilerimiz içerisinde yerinizi alınız. Sizlere bir telefon kadar yakınız.Daha fazla bilgi için iletişim bölümümüzü ziyaret ediniz.