Başakşehir Ofis Temizliği

Basaksehir-ofis-temizligi

Başakşehir Ofis Temizliği

Başakşehir Temizlik Şirketi olarak İstanbul ilinin en hızlı gelişen ve büyüyen ilçesi Başakşehir de tüm müşterilerimize ev, iş yeri, okul, hastane, büro, ofis, fabrika gibi alanlarda temizlik hizmeti vermekteyiz. Misyonumuz daime kaliteli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Başakşehir bölgesinde ufak, büyük demeden temizlik alanlarında olan tüm ihtiyaçlarınız için firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. Deneyimli ve eğitimli ekibimiz ile ofislerinizi kendi ofisimiz gibi temizleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Kaliteli hizmet ve mutlu müşteri deneyimi için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Başakşehir Ofis Temizliği hakkında referans listemizi isteyebilirsiniz. Firmamız özellikle deneyimli ve uzun yıllarca tecrübe kazanmış personelleri ile ofislerinizi en ince detaylarına kadar temizleyecektir. Ofis temizliği ihtiyacınız var ise öncelikle telefon veya e posta ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Daha sonra ki süreçte sizleri ziyaret edecek olan satış danışmanı elemanlarımız ofisinizi inceleyeceklerdir. Bu görüşmeler esnasında sizde neler istediğinizi satış danışmanı elemanlarımıza belirttiğiniz takdirde sizlere en uygun teklifi yapacaklardır. Daha sonra sizin ile imzalayacağımız anlaşma neticesinde size devamlı olarak istediğiniz günlerde ve saatlerde temizlik elemanı bırakacağız.

EV TEMIZLIK FIRMALARI İSTANBUL

Ofis temizliği için ofisinize gelen elemanımız ihtiyacı olan tüm ekipleri firmamız tarafından temin edilecektir. Temizlik elemanımız ofisinizin, zeminlerini iyice temizleyecek ve paspaslayacaktır. Daha sonra masaların detaylı şekilde silinip temizlenmesi takip edecektir. Eğer ofisinizde mutfak bulunuyor ise temizlik personeli elemanımız mutfakta bulunan masa, tabak, bardak ve bunları temizleyecektir. Son olarak da tuvaletleriniz iyice temizlenecektir. Tuvaletlerde kullandığımız tüm kimyasal temizlik malzemeleri insan sağlına uygundur. Sonuç olarak tüm ofisinizi Başakşehir Temizlik Şirketi olan baştan aşağıya en ince ayrıntısına kadar kendi ofisimiz gibi temizleyeceğiz. Sizlerde kendinizi rahatlatmak için işi bir uzmana devredin ve bizleri arayınız. Kalitemiz vazgeçilmezdir. Başakşehir Temizlik şirketinde asla verilen zamanın dışına çıkılmaz, çalışmalarımız sorunsuz ve tam söylendiği vakitte bitirilir.