Başakşehir İş Merkezi Temizliği

İş-Merkezi-Temizliği-Hizmeti-01-1

Başakşehir İş Merkezi Temizliği

1980 sonrasında telekomünikasyon alanında yaşanan gelişmeler ve ülkemizin dışa açılmasıyla birlikte ticaret oldukça artmıştır. Teknoloji ile gelişen ülkemizde ticaretin artması ile birlikte çeşitli iş merkezleri açılmıştır. Bu iş merkezleri konusuna göre aynı bölgelerde toplanmaktadır. Örnek olarak toptan gıda işi yapanlar tek bir noktada, kuyumcular tek bir noktada, evlilik düğün malzemeleri satanlar bir arada iş yeri açmaktadır.

Bunların dışında ofisler ve bürolar çok yüksek katlı binalarda iş merkezlerinde toplanmışlardır. İş merkezleri genelde herkesin rahat olarak ulaşım sağlaması için şehir merkezlerinde olur. Yeni sistemde iş merkezlerinin içerisinde her katta onlarca büro ve ofis bulunmaktadır. Başak şehir temizlik şirketi olarak tüm bu iş merkezlerine çeşitli temizlik hizmeti vermekteyiz.

Başakşehir İş Merkezi Temizliği nasıl yapılır ?

İş merkezi temizliğinde uzman olan ekibimiz iş sözleşmesinde olması gerekli olan tüm işleri kaliteden ödün vermeden başarı ile yapacaktır. Binanın çöplerinin uygun poşetlerle boşaltılması, bina girişleri, lobi alanlarının temizliği gibi hassas noktalar detaylı olarak temizlenir. İş merkezi girişleri genelde özel granit ile kaplandığı için daha parlak görünmektedir. Bu granitler özel bazı makinalar ile temizlenip parlatılmaktadır. Gün içerisinde iş merkezinde devamlı çalışan ekiplerimiz gereken alanlarda paspaslama işlemi ve temizlik yapacaktır. Dikkat edilmesi gerekli başka bir konu ise iş merkezlerinde ortak kullanım alanında bulunun tuvaletlerin düzenli olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. İş merkezine gelen müşteriler bu ortak tuvaletleri kullanmaktadır. Müşterilere kaliteyi hissettirmenin ilk adımlarından birisi ise bu tuvaletlerin oldukça temiz olması, tuvalet kâğıtlarının eksik olmaması, el kurutucularının çalışır olması, lavaboda bulunan sıvı sabunların dolu olması için ekibimiz düzenli olarak bu alanları kontrol etmektedir.

Başakşehir İş Merkezi Temizliği iletişime geçmek istiyorum?

Sizlerde iş merkezi yönetiminde iseniz bizleri daha iyi anlayacaksınız. Kaliteli hizmet almak sizin için bir telefon kadar yakınınızdadır. Şirketimizi aradıktan sonra satış danışmanlarımız sizleri ziyaret ederek, iş merkezinizin büyüklüğüne göre, istenilen temizlik alanları ve düzene göre ekip sayısını ve ihtiyaç olan makinaların adedini belirleyecektir. Anlaşmayı takiben ise kaliteli bir hizmet almaya başlayacaksınız. Sizleri de memnun müşterilerimizin arasında görmeyi çok isteriz. Kalite ve uygun fiyatlı hizmetlerimiz için lütfen bilgi için arayınız.