Başakşehir Endüstriyel Temizlik

Basaksehir-guvenilir-temizlikci

Başakşehir Endüstriyel Temizlik

Başakşehir Temizlik Firması olarak açıldığımız ilk günden beri değerli müşterilerimize temizlik alanında hizmet vermekteyiz. Firmamız uzun yıllardır birlikte çalışan deneyimli bir ekibe sahiptir. Bu sayede kalitemiz günden güne artmaktadır. Temizlik alanlarımız kendi aralarında gruplara ayrılmaktadır. Ev, büro, otel, hastane, mağaza ve endüstriyel temizlik olarak ayrı ayrı ekiplerimiz bulunmaktadır.

Endüstriyel temizlik alanında fabrikalarınızın üretim alanlarını temizliyoruz. Makinaların üretim bandında üretimden kaynaklanan pisliklerini temizliyoruz. Üretim esnasında sıcaktan dolayı bazı maddeler makinaların üzerine dökülüp orada yapışmaktadır. Makinaların kazanları ve aksamları bazı dönemlerde temizlenmesi gerekmektedir. Bu dönemlerde ekibimiz tüm bu alanları endüstriyel temizliğe uygun olarak teknolojik ürünler ve özel bazı kimyasallar kullanarak temizlemektedir. Bazı çıkması çok zor kirleri çıkarabilmek için nano teknolojik temizlik ürünleri kullanmaktayız.

Basaksehir-guvenilir-temizlikci

Başakşehir Endüstriyel Temizlik

Başakşehir Endüstriyel Temizlik nedir ?

Endüstriyel temizlik alanlarına yapılan araçların, teknelerin, yatların temizliği de girmektedir. Türkiye’nin çeşitli marinalarında ve tekne üretim alanlarında yaptığımız bazı anlaşmalar neticesinde yat ve araç temizliği hizmeti de vermekteyiz. Bildiğiniz gibi yat ve tekneler oldukça pahalıdırlar. Özel olarak kullanılan mobilyalar, yer kaplamaları bulunmaktadır. Bunlar oldukça hassas maddeler ve makinalar kullanılarak temizlenir. Bunlardan bazıları buharla birlikte bazı kimyasalları zeminlere püskürterek yapmaktadır. Güneş ve su alan zeminler zamanla yıpranmaktadır. Bu zeminlere özel cilalar kullanarak yeniden eski görüntüsünü getiriyoruz. Başakşehir Endüstriyel Temizlik hizmetleri olarak endüstriyel alanlarınızı itina ile temizlemekteyiz. Bu konuda uzmanlaşmış ekibimiz sizlerin bir telefonunuzu beklemektedir. Sizlerde hiç çekinmeden arayıp ilgili arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Başakşehir Endüstriyel Temizlik iletişime geçmek istiyorum?

Başakşehir Temizlik Şirketini aradıktan sonra sizlerin isteklerinizi yerinde dinlemek ve iş yerinde temizlenecek alanı görmesi için bir kurumsal satış temsilcisi arkadaşımızı size yönlendireceğiz. Daha sonra bu satış temsilcisi arkadaşımızın raporuna göre sadece size özel bir teklif hazırlanacak ve siz değerli müşterilerimizin bilgilerine sunulacaktır. Sizlerde kurumsal ve bireysel temizlik işlerinizi şirketimize devrederek daha ekonomik olarak tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizlerde mutlu müşterilerimizin arasına katılın.