Başakşehir Depo Temizliği

depotemizligi

Başakşehir Depo Temizliği

Başakşehir ilçesinde hizmet vermekte olan şirketimiz, temizlik hizmetleri alanında bireysel ve kurumsal olarak firmalara, kişilere, kurumlara hizmet vermektedir. Firmamızın ana prensiplerinden en önemlisi i her zaman mutlaka müşteri memnuniyetine önem vermesidir. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, iyi esnaflık vazgeçilmez değerlerimizdir. Henüz hizmetlerimiz ile tanışmadıysanız mutlaka telefonunuzu bekliyor olacağız. Başakşehir Temizlik Şirketi olarak Başakşehir bölgesinde deneyimli ve eğitimli personelimiz ile birlikte iş yerlerinize hizmet vermek için bekliyoruz.

depotemizligi

depotemizligi

Depo temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Öncelikle depolara her türlü malzeme bırakıldığı için oldukça pis ve koku üretmektedirler. Ayrıca yeterince havalandırılmadığı için oluşan bakterilerden dolayı kötü bir koku ortaya çıkar. Depo temizliği insan sağlığı açısından oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur. Oluşabilecek bakteri ve kuş, fare ve böcek gibi hayvan pisliklerinin temizlenmesi gerekir.

Depolar öncelikle temizliğe başlamadan önce iyice havalandırılırlar. Daha sonra yerlerde kaldırılması gereken eşyalar düzenli bir şekilde uygun alanlara kaldırılır. Yerlerin açılmasından sonra zeminler kabaca iyice süpürülür. Çok fazla toz kalkmaması için yerler hafifçe ıslatılır. Zeminlerde gereken paspaslama ve temizleme işlemi yapılır. Kapı ve pencereler toz alınarak temizlenir. Daha sonra cam silme ekibi tarafından camlar silinir ve temizlenir.

Firmamız tüm deneyimli ekibi ile en kaliteli şekilde temizlik hizmetleri vermektedir. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları fabrika temizliği, hastane ve iş yeri temizliği, villa ve ev temizliğidir. Başakşehir bölgesinde hizmet veren şirketimiz sizlere bir telefon kadar yakındır.