Başakşehir Site Temizliği

Basaksehir-ev-temizlik-firmasi

Başakşehir Site Temizliği

Başakşehir Temizlik Firması olarak kurulduğumuz ilk günden beri siz değerli müşterilerimize Başakşehir bölgesinde temizlik hizmeti vermekteyiz. Ülkemizde inşaat alanında yapılan yatırımların artması ile birlikte Başakşehir site ve toplu konut bölgesi olmuştur. Bu gelişmeler hizmet sektöründe çalışan bizleri de sizlere daha iyi bir hizmet vermek için site temizliğinde uzmanlaştırmıştır.

Başakşehir bölgesinde yaşanan bu konut ve site artışından dolayı meydana çıkan Başakşehir Site Temizliği hizmetini firmamız vermeye başlamıştır. Site temizliği konusunda uzmanlaşan ekibimiz bölgemizde bulunan birçok siteye hizmet vermektedir. Site yönetimleri temizlik hizmetlerini bizler gibi profesyonel ekiplere yaptırarak daha iyi bir hizmet vermektedirler.

EV TEMIZLIK FIRMALARI İSTANBUL

Site temizliği işlemlerinde öncelikle site yönetimi ile bir anlaşma imzalanır. Daha sonra bu anlaşmanın şartlarına göre devamlı olarak site içerisinde çalışmak için bir ekibimiz olmaktadır. Bu ekibin sayısı genel olarak sitenin büyüklüğü, yönetimle yapılan anlaşmanın içeriğine ve istenilen hizmetlere göre değişmektedir. Gerekli olan anlarda ilave özel ekip takviyesi yapmaktayız. Sitelerde genellikle, dış çevrenin temizlenmesi, çöplerin toparlanması, apartman ana girişlerinin temizliği, bina girişlerinde camların kapıların temizlenmesi, apartman içerisinde merdivenlerin, asansörlerin ve asansör dairesinin temizlenmesi şeklinde olmaktadır. Büyük sitelerde özellikle geniş olan alanlarda, apartman girişlerinde bulunan zeminler özel malzemelerden olmaktadır. Bu özel zeminlerinde özel makine ve kimyasal maddeler ile temizlenmesi gerekmektedir. Firmamız insan sağlığı açısından uygun olan temizlik malzemeleri ve donanımlı ekipmanları ile birlikte bu alanları en uygun şekilde temizlemektedir.

Firma olarak gerekli tüm sertifika ve izinleri almış bulunmaktayız. Temizlik personellerimiz devamlı olarak işleri ile ilgili eğitim ve kontrolden geçirilmektedir. Bölgemizde bulunan siteler referanslarımız arasındadır. Sizler de sitenizde kaliteli hizmet almak istiyor iseniz firmamızla mutlaka görüşmelisiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bizler her zaman kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Daha iyi bir hizmet için telefonunuzu bekliyoruz. Başakşehir Temizlik şirketinde asla verilen zamanın dışına çıkılmaz, çalışmalarımız sorunsuz ve tam söylendiği vakitte bitirilir.