Başakşehir Dershane Temizliği

Basaksehir-dershane-temizligi

Başakşehir Dershane Temizliği

Şirketimiz kurulduğu ilk yıllardan beri siz değerli müşterilerimize temizlik alanında hizmet vermektedir. Başakşehir bölgesinde bulunan birçok okul ver dershane firmamızdan temizlik hizmeti almaktadır.  Firmamız Başakşehir bölgesinde dershane temizliği, okul temizliği, banka, hotel ev ve ofis temizliği hizmeti vermektedir. Başakşehir bölgesinde bulunan dershaneler içerilerinde oldukça referansımız bulunmaktadır.

Dershanelerde temizlik sağlık açısından oldukça önemli bir ihtiyaçtır. Başakşehir Temizlik Firması olarak tüm personelimiz yeterliği eğitimi aldıktan sonra çalıştırılmaktadır. Tüm çalışan personelimiz ile ilgili alınması gerek tüm güvenlik ve sosyal güvenlik uygulamaları tarafımızdan yapılmaktadır. Kaliteli hizmet vazgeçilmez kaidelerimizden birisidir.

Dershane temizliği için firmamıza gelen talepler öncelikle tecrübeli uzman personelimiz tarafından değerlendirilir. Dershane temizliği talep eden firma ile bağlantıya geçerek ilgili adreste gerekli tüm incelemeler yapıldıktan sonra temizlik talep eden firmaya anlaşma şartlarımız teklif olarak sunulur. Temizlik hizmeti talep eden firma ilave talepleri olur ise onları da ekler. Yapılan son kontrollerden sonra yapılan anlaşmalar sonucunda yıllık veya aylık olarak dershane temizlik hizmeti verilir.

Dershane içersin de tüm gün çalışan ekiplerimiz ve ekip şefimiz olmaktadır. Bu ekibimiz dershanede eğitim başlamadan veya akşam dershane kapanmadan temizlik işlerine başlarlar. Öncelikle zeminler pas paslanılarak temizlenir. Daha sonra sıraların ve masaların tozları alınarak silinirler. Sınıflarda bulunan camlar gerekli özel donanım ve kimyasal temizlik malzemeleri ile temizlenir. Yönetim ve öğretmen odaları da gerekli dikkat gösterilerek dip bucak temizlenir. Öğrenci ve öğretmen tuvaletleri de uygun temizlik malzemeleri ile temizlenir. Tuvaletlerde kullanılan malzemelerimiz oldukça kalitelidir ve insan sağlığına uygundur.

Başakşehir Temizlik Firması olarak amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktır. Sizlerde memnun müşterilerimizi incelemek için referanslarımızı inceleyiniz. Firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Sizlere de hizmet etmek için buradayız.Başakşehir Temizlik şirketinde asla verilen zamanın dışına çıkılmaz, çalışmalarımız sorunsuz ve tam söylendiği vakitte bitirilir.