Başakşehir Hastahane Temizliği hizmeti

basaksehir-Hastane-Temizliği-01-1

Başakşehir Hastahane Temizliği

Firmamız kurulduğu ilk günden beri siz değerli müşterilerimize en uygun şartlarda kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. İstanbul Başakşehir bölgesinde siz değerli müşterilerimizin de katkısı ile temizlik hizmetleri denilince ilk akla gelen firmadır. Firmamız geniş araç parkı ve uzman ekipleri ile Hastahane temizlik hizmetlerinde öncü bir firmadır. Hastahane temizliği oldukça dikkat edilmesi gereken bir hizmet türüdür.

Hastahane Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalardan bazıları şu şekildedir. Özellikle hasta odalarının temizliğine çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Hastaların odalarında özellikle zeminler oldukça kirlenmektedir, ziyaretçilerin ayakkabılarından ve odada yapılan işlemlerden yere damlayan ilaç, yemek, içecek artıkları zeminde birikmektedir. Bu zeminlerin özel kimyasal maddeler ile temizlenmesi gerekmektedir. Çeşitli bakteri ve mikropların temizlik esnasında ölmesi gerekmektedir. Hastahane den çıkan çöplerin uygun bir şekilde toplanıp imha edilmesi gerekmektedir. Odalarda bulunan kapı, pencere ve masalar dikkatlice bakteri öldüren ürünler ile temizlenir ve kurulanır.

Hastahane girişleri ve lobilerinde oldukça yüksek metrelerde cam bulunmaktadır. Bu camları kolaylıkla temizleyebilmek için bazı aparatlar gereklidir. Hastanede görevli olan ekiplerimiz bu aparatları kullanarak camları ve pencereleri iyice temizlerler. Zeminler için makine parkımıza kattığımız özel parlatıcı kimyasallar uygun makineler ile zeminlerde kullanılır.

Hastahanelerde en çok kirlenen yerlerden birisi kantin veya yemek yenen alanlardır. Yerlerde ve masalarda biriken yemek ve içecek kırıntıları hoş bir görüntü oluşturmaz. Bu alanların devamlı kontrol edilip silinmesi gerekmektedir. Hastahanenin içinde çalışan ekibimizin sayısı Hastahanenin büyüklüğü ve yapılan sözleşmede talep edilenlere göre değişmektedir. Hastahane yönetimi açısından bu hizmeti Başakşehir Temizlik Şirketi olarak bizlerden almaları, yönetime kaliteli ve uygun bir fiyata hizmet almasını sağlayarak kara geçirecektir. Firmamız geniş insan kaynakları ile birlikte siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Sizlerde kaliteli, uygun bir temizlik hizmeti almak istiyor iseniz firmamızı arayarak tüm işlemleri başlatabilirsiniz. Başakşehir temizlik şirketi sınırsız hizmetin ilk adresidir.