Başakşehir Fabrika Temizliği hizmeti

basaksehir-Temizlici-01

Başakşehir Fabrika Temizliği

Başakşehir bölgesinde yaşanan ekonomik gelişmeler neticesinde müşterilerimizin ihtiyaçları bizleri de geliştirdi. Firmamız uzun yıllardır Başakşehir bölgesinde fabrika temizliği konusunda hizmet vermektedir. Fabrika alanları oldukça geniş olduğu için yüksek sayıda temizlik elemanı ihtiyacı çıkmaktadır. Firmamız tüm bu ihtiyaçları tekbir noktadan karşılamaktadır.

Fabrika temizliği her firmanı yapabileceği bir iş değildir. Özel bir bilgi ve tecrübe birikimi gerektirmektedir. Buna göre büyük bir ekip işidir. Yeterli sayıda eleman, araç, teknik bilgi, temizlik ekipmanlarına ihtiyaç vardır. Başakşehir Temizlik Şirketi olarak bizler tüm bunları en kaliteli şekilde sağlamaktayız.

EV TEMIZLIK FIRMALARI İSTANBUL

Fabrikalar ile anlaşma yapmadan önce gelen talepleri dinleyen uzman ekibimiz daha sonra fabrika içerisinde detaylı bir inceleme yapmaktadır. Bu incelemenin neticesinde uzman ekibimiz bir rapor hazırlamaktadır. Bu rapor ile birlikte detaylı bir teklif ve sözleme hazırlanır ve fabrika yönetimine sunulmaktadır. Yapılan anlaşma neticesinde gerekli olan ekip, personel, araç ve tüm kimyasal malzemeler fabrika içerisine yerleştirilir. Fabrika içerisinde zemin temizliği, mutfak temizliği, cam, makine parkuru, ofis, şantiye, mutfak ve gerekli görülen alanlarda çalışmalar düzenli bir şekilde yapılmaktadırlar. Tüm çalışan personelimiz fabrika içerisinde veya dışarısında detaylı olarak eğitime tabi tutulmaktadırlar.

Fabrika içerisinde çalışan personelimiz fabrika kuralları içerisinde uyulması gerekli güvenlik kurallarına uymaktadırlar. Oluşabilecek tüm kaza ve durumlara göre gerekli eğitimlerden geçirilmektedirler. Bazen fabrika yetkililerinden özel hizmet talebi gelmekte ve bu hizmet en kısa sürede değerlendirilmekte ve yerine getirilmektedirler. Tüm çalışanlarımız tüm hijyen ve sağlık kurallarına uygun olarak çalışmaktadırlar.

Önceliğimiz her zaman kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetidir. Fabrika içerisinde ki çalışmaları düzenli olarak kontrol eden temizlik şefleri olaylara anında müdahale ederler. Bu sayede müşteri memnuniyetini sağlamış olarak en iyi hizmeti veririz. Başakşehir Fabrika Temizliği konularında bilgi ve teklif almak için lütfen bizleri arayınız. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için bekliyor olacağız. 7/24 ulaşma şansına sahip olduğunuz Başakşehir temizlik şirketi sınırsız hizmetin ilk adresidir.