Başakşehir Bos Ev Temizliği

Başakşehir Bos Ev Temizliği

Başakşehir Bos Ev Temizliği

Başakşehir bölgesinde temizlik hizmetleri vermekte olan firmamız, uzun yıllardır kaliteli olarak hizmet vermektedir. Firma olarak fabrika temizliği, hotel temizliği, alış veriş merkezi temizliği, iş merkezi temizliği, büro ve ofis temizliği, inşaat temizliği, ev ve villa temizliği hizmetleri vermekteyiz. Şirket bünyesinde bulunan ekiplerimiz ve personelimiz en son teknolojik ekipmanlar ile çalışmaktadır.

Başakşehir Bos Ev Temizliği Nasıl Yapılır

Başakşehir son yıllarda inşaat şirketlerinin gözdesi olmuştur. TOKI ve inşaat firmaları oldukça yüksek adetlerde ev yapmaktadır. Bu evleri alan kişiler eve yerleşmeden önce son bir temizlik yaptırmak için firmamızı aramaktadır. Başakşehir temizlik şirketi olarak aramanızı cevaplayan müşteri hizmetleri personelimiz sizleri konu ile ilgili birim yöneticisi personelimize aktaracaktır. İşlemlerin sonucunda yapılan anlaşmaya göre temizlik ekiplerimiz sizin istediğiniz zamanda evinizde olacaktır. Bizim için en önemli değer verdiğimiz sözleri tutmaktır. Söz verdiğimiz zamanda evinizde temizlik için kapınızı çalacağız.

Boş ev temizliği için adresinize geldikten sonra ekibimiz tüm ekipmanları eve yerleştirip temizlik işlerine başlayacaktır. Öncelikle inşaattan kalan kaba pislikleri odalardan, mutfaktan ve banyodan temizleyerek işe girişirler. Daha sonra salon ve odaların yerleri fırça ile süpürülür. Oda ve salonların duvarları özel nemli bezler ile silinir ve temizlenir. Zeminler iyice temizlendikten sonra özel solüsyonlar ile güçlendirilmiş su ile temizlenir. Bu temizleme işlemlerinde kullandığımız özel solüsyonlar zeminlerde bulunan bakterileri öldürecektir. Camlar da ise tozu alındıktan sonra cam sil ile camlar aparatlar ile temizlenecektir. Islak alanlar ise fayanslar iyice silinir temizlenir. En son yerler özel makine ile cilalanır ve eviniz taşınmaya hazır halde size teslim edilir.

Başakşehir Bos Ev Temizliği İletişime Geçmek İstiyorum

Çalışan personelimiz tüm güvenlik araştırmalarından geçmiştir. Sizlerde kaliteli hizmet almak için şirketimizi arayabilirsiniz. En büyük değerlerimiz hizmetimizden memnun müşterilerimizdir. Müşteri hizmetlerimizi her türlü sorularınız için arayabilirsiniz.